Roche, Tedarikçi Günü’nde İş Ortaklarıyla Üçüncü Kez Buluştu


Sağlık sektörünün sürdürülebilirlik lideri Roche, Türkiye’deki tedarikçileriyle iletişim ve iş birliğini güçlendirmek için üçüncü kez Tedarikçi Günü düzenledi.

Roche Türkiye, sürdürülebilir kalkınma hedeflerine tedarikçilerini de ortak etmek amacıyla her yıl Tedarikçi Günü düzenliyor. İstanbul’daki merkez ofiste 11 Aralık 2014 tarihinde üçüncüsü düzenlenen etkinliğe farklı sektörlerden yaklaşık 100’den fazla tedarikçi katıldı.

Etkinlikte, Roche Türkiye Genel Müdürü Adriano Treve’nin açılış konuşmasıyla başladı. Roche’un ‘2013 Kurumsal Sorumluluk Raporu’; Global Sürdürülebilirlik Yaklaşımı ve Roche Tedarikçi Davranış Kuralları E-Eğitimi’ hakkında bilgi paylaşıldı.

Tedarikçilerle birlikte gerçekleştirilen iyi uygulama örneklerine de yer verilen etkinlikte, ‘Sürdürülebilirlik Denetimleri Sertifika Töreni’ gerçekleştirildi. Roche Tedarikçi Günü, Prof.Dr. Mikdat Kadıoğlu’nun ‘Küresel İklim Değişikliği’ başlıklı sunumuyla tamamlandı.

Roche, tedarikçileri ile birlikte yürüyor

Roche hem kendisinin hem de paydaşlarının uzun süreli başarısı için ekonomik, sosyal ve çevresel sürdürülebilirliği teşvik etmektedir. Bu kapsamda Roche’un tedarikçileri ile olan ilişkisi, sürdürülebilir büyüme konusunda önemli bir rol oynuyor.

Bu amacı desteklemek için, Roche  çevre, sağlık & güvenlik ve yönetim sistemleri etik standartlarına bağlı bir sorumlu yönetim ilişkisi sürdürmektedir. Ayrıca tedarikçileriyle birlikte çalışarak iyi uygulama örnekleri geliştirmeyi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here