Sağlık Çalışanlarının Gülen Yüzleri Instax’lar ile Artık Önlüklerinde ​

Tüm dünyanın ve ülkemizin mücadele ettiği koronavirüs (Covid-19) salgınında, gece gündüz demeden büyük özveriyle çalışan sağlık çalışanlarına anlamlı bir destek de Fujifilm’den geldi.

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) mücadelesinde ön saflarda yer alan sağlık çalışanlarının kendi sağlıklarını korumaları için birden çok koruyucu kişisel ekipman kullanmaları gerekiyor. Bu nedenle de sağlık çalışanlarının gözleri haricinde yüzlerinin hiçbir kısmını maalesef göremiyoruz. Bu durum sağlık açısından hayati önem taşısa da hasta-doktor ilişkisinde üzücü olabiliyor. Bu farkındalıkla Fujifilm, sağlık çalışanları için çok özel bir proje hayata geçirdi.

Fujifilm, bu olağanüstü dönemde bizim sağlığımız için sevdiklerini arkalarında bırakan sağlık çalışanlarının yüzünü ve gülüşünü herkese göstermek için Instax fotoğraf makinesi ve filmlerini hediye etti. Bu anlamlı destek ile sağlık çalışanları hem kendilerinin hem de ekip arkadaşlarının fotoğraflarını çekip önlüklerine takabiliyor. Böylelikle herkes sağlık çalışanlarının yüzünü ve gülüşünü görebiliyor.

Bu anlamlı destek özelinde açıklamada bulunan Fujifilm Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Hakan Bulut, “Hepimizi zorlayan bu günleri, birbirimize destek olarak ve moralimizi yüksek tutarak çok daha kolay geride bırakacağımıza inanıyoruz. Bu farkındalıkla da koronavirüs salgınında bizim için sevdiklerini arkada bırakarak bu mücadelenin ön safhalarında yer alan sağlık çalışanlarına Instax fotoğraf makineleri ile filmlerini hediye etmenin mutluluğu içindeyiz. Bununla birlikte Türkiye dahil olmak üzere İngiltere, Hollanda, İtalya, Portekiz, İspanya, Rusya Fransa ve Danimarka’daki hastanelere yaklaşık 7.500 Instax baskı gönderilmiştir. Fujifilm olarak Türkiye’de böyle anlamlı bir proje gerçekleştirmekten mutluluk duyduk.”

 

 

#Fujifilm #HakanBulut #Instax #SağlıkÇalışanları #Covid19 #Koronavirüs #Pandemi #Salgın #Sağlık

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here