Sağlık kuruluşlarında güvenli ve eğlenceli TV izleme deneyimi: Philips Healthcare TV serisi


TP Vision’un pazara sunduğu Philips EasySuite ve Philips MediaSuite LED TV’ler, sağlık hizmetlerinin daha kaliteli şekilde verilmesine yönelik üstün özellikler sunuyor.

Şık tasarımlarıyla estetikten de ödün vermeyen yeni Philips Healthcare TV’lerin uzaktan yönetim araçları ve gelir üretme özellikleriyle hastaneler, bakım evleri ve rehabilitasyon merkezleri toplam sahiplik maliyetini düşürebiliyorlar.

Türkiye ve dünyada Philips markalı televizyonları pazara sunan TP Vision, sağlık kurumlarına ve  tesislerine yönelik yeni Philips Healthcare TV ürün yelpazesini duyurdu. Yeni Philips EasySuite ve Philips MediaSuite Healthcare LED TV’ler; hastane, bakım evi ve yatılı hasta tedavi hizmeti veren rehabilitasyon merkezlerinin ihtiyaçlarını eksiksiz şekilde karşılayan özellikler sunuyor.

Televizyonlar, tıbbi ortamlarda kullanılan elektronik cihazların uyması gereken özel gereksinimleri de karşılıyor. Bakım ve kullanım kolaylığı sağlayan TV çözümleri ile yapılacak yatırımın karşılığını fazlasıyla verecek  televizyonlar, işletmelere en düşük sahiplik maliyetini getiriyor.

Yeni Philips Healthcare’lerin 55 cm’den (22 inç) başlayan ekran boyutları, geniş odalar ve ortak alanlar için 140 cm’ye (55 inç) kadar çıkıyor. Televizyonlar Avrupa, Ortadoğu, Rusya ve Türkiye’de satışa sunuldu.

Hemşire çağrı sistemi ile uyumlu

Yeni Philips Healthcare TV’ler, tıbbi acil durumlarda erişim sağlanmasına yardımcı olmak üzere hemşire çağrı sistemleri ile uyumlu. Yatak başı hoparlörüne veya kulaklıklara bağlanan özel kulaklık girişi sayesinde, hastalar diğerlerini rahatsız etmeksizin eğlenebiliyorlar.

Çok yataklı odalara çok sayıda uzaktan kumanda

Özel eşleştirme mekanizması sayesinde, 14’e kadar Philips uzaktan kumandası birbirini etkilemeksizin tek bir oda içinde kullanılabiliyor. Böylece, çok yataklı odalarda yanlış TV’ye kumanda edilmesinin de önüne geçilmiş oluyor.

Bu uzaktan kumanda ile hijyen en üst düzeyde

Yeni Healthcare TV’lerin çarpıcı bir özelliği de sağlık ortamlarında kullanıma yönelik olarak silinerek temizlenebilen yeni uzaktan kumanda. Beyaz renkteki uzaktan kumanda, kolay temizlenebilen, leke tutmayan ve kusursuz şekilde entegre edilmiş tuşları ile pürüzsüz bir yüzeye sahip. Uzaktan kumanda suya ve alkole karşı da dayanıklı. Kilitlenebilen pil haznesine sahip olan kumandanın altında bir kablo bağlantı noktası da bulunuyor.

Darbelere karşı optimum dayanıklılık

Philips Healthcare TV’ler, tıbbi ortamlarda uyulması gereken üst düzey standartları karşılamak üzere darbelere karşı optimum dayanıklılığa sahip. Bunun için TV’lerde galvanik izolasyon gereksinimini karşılayan yüksek empedanslı izolasyon var. Bunun yanı sıra, televizyon kasaları da yangına dayanıklı malzemelerden imal ediliyor.

Hastalar kurulum ayarlarını yanlışlıkla olsa bile değiştiremiyor

Philips Healthcare TV’lerin uzaktan kurulum özellikleri; televizyonların hem ilk hem de sürekli işletme maliyetlerini de asgariye indirerek sağlık kuruluşlarını destekliyor. Böylece, sahiplik maliyeti de düşüyor.  TV ayarları kolaylıkla klonlanabiliyor. Bu, bir USB bellek çubuğu yardımıyla klonlama yaparak gerçekleştirilebileceği gibi, SmartInstall üzerinden daha da rahat bir şekilde de yapılabiliyor. Kurulum menüsü kilitleme özelliği de hastaların kurulum ayarlarını yanlışlıkla değiştrimesinin önüne geçiyor.

MyChoice ücretli TV kanalı çözümü

Philips profesyonel TV’lere özgü bir entegre çözüm olan MyChoice; hastaların PIN kodu ile korunan ücretli içerikleri hastane veya bakım evinin ek altyapı maliyetleri üstlenmesine gerek kalmaksızın satın alabilmesine imkan veriyor.

Siyah ve beyaz renklerde iki estetik tasarım

Philips Healthcare TV’ler, kolay temizlenebilmesi için yuvarlak hatlara sahip şık bir tasarım sunuyor. Tüm EasySuite ve MediaSuite televizyonları siyah renkler sunulurken 61cm (24 inç) ve 66cm (26 inç) ekranlı EasySuite modelleri de parlak beyaz yüzeyi ile temin edilebiliyor. Gelişmiş LED arkadan aydınlatma teknolojisi sayesinde, TV’ler ince kasalara sahip.

Asgariye çekilen ekolojik etki

Tüm modellerde bulunan LED arkadan aydınlatmalı paneller, Philips Healthcare TV’lerin enerji tüketimini de düşük düzeyde tutuyor. Televizyonlar, model ve ekran boyutuna bağlı olarak A++, A+ veya A Sınıfı Enerji Etiketi taşıyorlar. Bekleme modunda, televizyonların enerji tüketimi 0,3W’ın altında gerçekleşiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here