Unimed ile Susuz Hijyen

 
Unımed Vücut Yıkama Havlusu Banyo Yapamayanlara Susuz Hijyen Sağlıyor.

 Ürünleriyle hasta bakımına ve tedavi sürecine destek veren Unimed, tasarladığı yıkama havlularıyla banyo yapamayanların en büyük yardımcısı oluyor. Unimed vücut yıkama havlusu banyo yapılması elverişsiz durumlarda yatan hastalara susuz hijyen sağlıyor. Sağlık Bakanlığından ruhsatlı Unimed yıkama havlusu antibakteriyel özelliği ile de vücudu bakterilere karşı koruyor.

 Pratik Temizlik

Kişisel bakım ve temizlik ürünlerinin öncü markalarından Uni’nin medikal ürünlerden oluşan yüzü Unimed’in tasarladığı vücut yıkama havlusu yatalak olan ve banyo yapamayan hastalara pratik bir temizlik sağlıyor. Unimed vücut yıkama havlusu antibakteriyel özelliğiyle cildi kurutmadan tüm vücudun temizlenmesini sağlıyor.

Hızlı ve Kolay

Hastaların bağışıklık sistemleri mikroplara ve bakterilere karşı savunmasız kaldığı için günlük hijyen daha önemli bir hale geliyor. Hızlı ve kolay temizlik sağlayan Unimed vücut yıkama havlusu, sıcak suyun içinde veya migrodalgada ısıtılabilen ambalajı ile yatalak olan ve banyo yapamayan hastalara  sıcak bir banyo keyfi yaşatıyor. Özellikle yatmak zorunda kalan hastaların temizliğine destek veren Unimed vücut yıkama havlusu, yoğun bakımda kalan hastaların hijyeninde en büyük yardımcı oluyor. Pratik temizlik ve hijyen sağlayan Unimed vücut yıkama havlusu cildi hem temizliyor hem de vücudun hoş kokmasını sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here