Türk Telekom Acıbadem İşbirliği

Türkiye’nin öncü iletişim ve yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, müşterilerinin hayatlarına değer katacak kampanyalar sunmaya devam ediyor. Alanında lider markalarla işbirliği yaparak ev telefonu üzerinden değer oluşturan Türk Telekom, Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetleriyle gerçekleştirilen kampanya ile sağlınızı da güvence altına alıyor.

Türk Telekom’un bireysel müşterilerine sunduğu kampanya kapsamında 31 Temmuz 2012 tarihine kadar Acıbadem Mobil Sağlık “İçim Rahat Paketleri”nden satın almak isteyenler 12 ay taksitli ödemelerde %25, peşin ödemelerde ise ekstra %10 indirim fırsatı kazanacak.
Kampanyadan faydalanmak isteyen Türk Telekom bireysel müşterileri, 3 operatörden ACIBADEMMOBIL boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefonu numarasını 6616’ya göndererek (örnek: ACIBADEMMOBIL 2121234567), 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’nden müşteri temsilcisine bağlanarak ve Acıbadem Mobil Sağlık Müşteri Hizmetleri’nin 216 544 46 46 numarasını arayarak başvurularını gerçekleştirebiliyor.

Acıbadem Mobil Sağlık “İçim Rahat Paketleri”nin sunduğu hizmetler arasında medikal koçluk, ambulans, acil ilaç ve sarf malzeme tedariki, evde doktor ve hemşirelik hizmetleri, telefonda psikolojik ve pedagojik danışmanlık hizmeti ve hastane organizasyonu bulunuyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here