Türkiye’nin Her Bölgesine Hızlı ve Kaliteli Sunum

Mos Medikal ulusal uluslararası standartları ve yasal mevzuatları dikkate alarak müşterilerinin ihtiyaçlarına ve gelecekteki beklentilerine uygun ürün ve hizmeti Türkiye’nin her bölgesine en hızlı ve kaliteli bir şekilde sunuyor

Mos Medikal kendi imalatı ve bunun yanında temsil ettiği uluslararası firmaların ürünlerini deneyimli kadrosuyla Medikal sektörüne hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman kendisi için hedef edinen Mos Medikal yaptığı tüm işlerde garanti vererek, bundan sonraki faaliyet hayatında da edinmiş olduğu güvenilir ve istikrarlı yapısından taviz vermeden kalıcı hizmetler vermeye devam ediyor.

Firmanızdan ve medikal sektöre sunduğunuz çözümlerinizden bahseder misiniz?

“Firmamız medikal sektörde patoloji laboratuvarına yönelik ürünler üretmektedir. Bu ürünlerin hemen hemen hepsi Türkiye’de ilk olarak üretilmiş ürünlerdir.”

Medikal teknolojiler ve sektörün geleceği hakkındaki görüşleriniz ve önerileriz neler?

“Türkiye’de medikal sektör hızlı gelişen sektörlerin başında gelmektedir. Yerli malı üretime daha çok destek verilmelidir. Firmaların birleşip bir birlik altında hareket etmelerinin, medikal sektörün gelişmesi için önemli olduğunu düşünüyorum.”

Sağlık sektöründeki bu yükselişte sizin hedefleriniz neler?

“Türk sağlık sektörünün uluslararası düzeyde yükselmesi hem Türkiye için hem de bizim için önemlidir. Firma olarak hedeflerimizin başında yurtdışından ithal ettiğimiz ürünleri kendi bünyemizde üretmek ve ürettiğimiz ürünlerin ihracatını yapmak var.”

Firmanız Türkiye ve Avrasya’nın en büyük medikal fuarı olarak bilinen EXPOMED Fuarı’nda ziyaretçilerle buluştu. Bu yılki fuardan çıkarımlarınız neler oldu?

“Türkiye çapında tanınan bilinen bir firma olma özelliğimizi, yurtdışına da taşımak için Expomed bizim için önemli bir fırsattı. Özellikle kendi tasarımımız ve kendi üretimimiz olan ürünleri tanıtıp ve yeni bağlantılar kurduk.”

#KaliteliSunum #MosMedikal #Mos  #EXPOMEDFuarı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here