Wellmune Beta Glukan, İmmiFlekx ile artık Türkiye’de


Hastalıklara karşı insanların en güçlü kalkanı olan bağışıklık sistemini, doğal Beta Glukanlar ile güçlendirmek mümkün. Dünyanın konuştuğu Wellmune Beta Glukan, ilk kez İmmiFlex markasıyla Türkiye’de.

Giderek değişen ve zorlaşan günlük hayat, insanları hastalıklara karşı koruyan bağışıklık sistemine de zarar veriyor. Doğal olmayan bir ortamda yaşamak, giderek yükselen antibiyotik kullanımı, yetersiz ve kötü beslenme, kalabalık ulaşım araçları, uykusuzluk ve yorgunluk, bağışıklık sistemini zorluyor. Her geçen gün zayıflayan bağışlık sistemini, ekmek mayası ve mantarlardan elde edilen doğal Beta Glukanlar ile güçlendirmek mümkün. Dünyanın konuştuğu, Avrupa ve Amerika’da en çok kullanılan Wellmune Beta Glukan, ilk kez ImmiFlex markasıyla Türkiye’ye geliyor. Diğer Beta Glukanların aksine günde tek kapsül ile ideal doz imkanı sunan ImmiFlex, çocukların hastalıklara karşı korunması ve sınav dönemlerinde bağışıklık sistemini desteklemesi açısından sıkça tercih ediliyor.

Dr. A. Tufan Diker, “Yapılan araştırmaların, Wellmune’un bağışıklık sistemini desteklediğini gösterdiğine dikkat çekerek, “Bağışıklık sistemi güçlü olanlar mikrop, virüs ve bakteri saldırısına karşı daha güçlüdür. Hastalıklara karşı direnci de yüksektir. Özellikle son yıllarda gittikçe yaygınlaşan Kansere karşı vücudun dirençli olması için bağışıklık sisteminin de güçlü olması gerekiyor. Hepimiz sürekli hastalıklarla karşılaşıyoruz, farkına varalım varmayalım, bağışıklık sistemimiz bu hastalıklarla mücadele ediyor. Bazen kazanıyor, bazen kaybediyor. Mücadeleyi kazanmak için bağışıklık sistemimizi mutlaka güçlü tutmamız gerekiyor” dedi.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here