Yatak sektörünün en büyük buluşmasını kaçırmayın

sleepwellexpo3

Yatak sektörünün en büyük buluşmasını kaçırmayın. Sektörün geleneksel buluşmasına, heyecanlı geri sayım başlarken, fuar için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Sleepwell Expo Fuarı, Kafkasya, Balkanlar, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgelerine ihracat yapmak isteyen Türk firmaları yabancı katılımcı ve ziyaretçilerle buluşturmayı hedefliyor.

* Sektörün öncülerini ve dünya markalarını buluşturan fuarda, firmaların yeni ürünlerini, tasarımlarını, yılın trendlerini canlı olarak görebilir, dokunabilir, alternatif seçenekler ile kolaylıkla kıyaslayabilirsiniz.

* Geçen yıl 2 hol ve bir fuayede yapılan fuar bu yıl 3 hol ve 2 fuayede gerçekleştirilecek. Alanın % 90’a yakın bölümü tamamen satıldı!

*Fuara Türk üreticilerinin yanı sıra Belçika, ABD, Bulgaristan, Çin, Hong Kong, Hollanda, İsviçre, Almanya, KKTC, Belçika, Romanya gibi ülkelerden 150’ye yakın marka katılıyor.

* Türkiye’nin, Ortadoğu’nun, Balkanların ve eski Doğu Bloku ülkelerinin tek yatak ve uyku ürünleri fuarı olan SLEEPWELL EXPO’nun 2. sayısı 22-25 Ekim 2015 tarihlerinde İFM’de yapılacak.

* Yatak ve uyku ürünleri sektöründe Avrasya’daki üretim boşluğunu Türkiye dolduracak!

sleepwellexpo

Voli Fuar, yatak ve uyku ürünleri sektörüne yepyeni bir fuar kazandırdı. Sleepwell Expo adıyla bu yıl ikincisi 22- 25 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan fuar, yeniliklerle başlayacak. Ortadoğu’daki gelişmelerin büyük fırsatlar sunduğunu belirten Voli Fuar yetkilileri, yatak ve uyku ürünleri sektöründe Mısır ve Suriye’ye ile birlikte Avrupa’ya da talip olduklarını belirtti. Fuarcılık sektörünün yeni ve tek spesifik fuarla tanıştığı Sleepwell Expo Yatak ve uyku ürünleri fuarı, 22- 25 Ekim tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi Yeşilköy’de düzenleniyor. Yatak sektörüne yönelik yoğun talebin karşılanması ve Orta Doğu pazarındaki boşluktan yararlanmak amacıyla hazırlanan fuar, sektördeki yenilikleri Türkiye pazarına sunuyor. Heyecan verici ve sektör açısından ticari kazancı yüksek olan fuar, ülkemizin hem ticari hem coğrafi olarak oldukça şanslı konumda olmasını fırsat biliyor. Çok değişik ülkelerden ziyaretçi hedeflenen İran, Rusya, İngiltere, Amerika, Almanya, Çin ve Yunanistan’dan çok ciddi alıcı beklenen fuar, Uludağ İhracatçı Birlikleri’nin desteğiyle dünyanın dört bir yanından geniş bir alım heyeti beklemekte. Türkiye’de ilk kez düzenlenen Sleepwell Expo Yatak ve Uyku ürünleri Fuarı’nda Geri sayım başladı! Sleepwell Expo yatak ve uyku ürünleri sektöründe milyonlarca dolarlık iş hacmi… Yatak ve uyku ürünleri sektöründe dünyanın en büyük fuarı olması hedeflenen Sleepwell Expo Fuarı, 100’ün üzerinde katılımcı firma ile sektöre milyonlarca dolarlık iş hacmi oluşturacağının sinyallerini veriyor… Ofis, hastane ve konut projelerinin satın almacılarının ziyaret edeceği Sleepweel Expo Fuarı’nda, ev tekstilinin yanı sıra otel, tekne, yat endüstrisinde kullanılan yataklar da sergileniyor.

sleepwellexpo1

Dünya Liderliğini Hedefleyen Fuar…

Yatak ve uyku ürünleri sektöründe spesifik bir fuar olmadığını belirten fuar yöneticileri, sektördeki gelişmelerin yakından takip edildiği, iç ve dış piyasa açısından önemli bir rol üstlenen fuar, yakın gelecekte kendi kulvarında dünyanın en büyük organizasyonu olacak.

Sağlık Bakanlığı yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara göre, hastanelerdeki 130 bin yatak kapasitesinin 90bini önümüzdeki 4 yıl içerisinde sıfırdan yenilenmiş, ileri teknolojik duruma dönüştürülüyor.

Sağlık sektörünün dünya genelinde olduğu gibi Türkiye için de önemli ve stratejik bir sektör olduğunu belirten yetkililer, 1 yıl içerisinde yaklaşık 25 bin yatak kapasiteli şehir hastanelerinin ihaleye açılacağı bilgisini verdi. Böylelikle, 2018 yılında 45 bin ile 50 bin yatak arasında yenilenmiş, nitelikli, ileri teknolojili hastane ve hastane odaları tamamlanacak. 2018 yılına kadar da 130 bin yatak kapasitesinin 90 bini önümüzdeki 4 yıl içerisinde sıfırdan yenilenmiş, ileri teknolojik hastaneler durumuna dönüşecek.

Önümüzdeki günlerde açılacak ihalelerle ön plana çıkacak olan yatak sektörü için, Sleepwell Expo Fuarı’nın önemi bir kat daha artıyor.

Türkiye’de yatak endüstrisine ait ilk spesifik fuar olma özelliği taşıyan Sleepwell Expo, Voli Fuar tarafından düzenleniyor. Yatak endüstrisine yepyeni açılımlar sunmayı hedefleyen Sleepwell Expo Fuarı, organizasyonlarıyla sektörü canlandırmak ve yatak endüstrisi liderlerini İstanbul’da toplamak amacıyla, organizasyona ev sahipliği yapıyor.

Dünyanın dört bir yanından katılımcı ve ziyaretçinin gelmesi beklenen ve sektöre büyük yankı uyandıran Sleepwell Expo Fuarı’na çeşitli ülkelerden gelen tedarikçiler yanında İstanbul’dan ve Anadolu’dan da yoğun ilgi var. Fuarda, İstanbul’un yanı sıra Kayseri, Denizli, İnegöl, İzmir ve Ankara’dan katılımcı firmalar yer alıyor.

Değerli sektör temsilcilerinin desteğiyle 22 – 25 Ekim 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek Türkiye yatak endüstrisinin gövde gösterisi ve güçlü pazarlama platformu Sleepwell Expo Yatak ve Teknolojileri Fuarı’nda görüşmek dileğiyle…

sleepwellexpo2

Detaylı Bilgi İçin: Sleepwell Expo ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için www.sleepwellexpo.com web sitesini ziyaret edebilir ya da aşağıdaki iletişim adresleri ile bağlantı kurabilirsiniz.

Ebru Pekel

Voli Fuar

Kurumsal İletişim Müdürü

Evren Mahallesi Bahar Caddesi Polat İş Merkezi B Blok Kat:3 Güneşli- Bağcılar/ İstanbul Tel: 0 212 604 50 50

www.voli.com.tr  [email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here