Yeni Nesil Yaşam Bulguları Görüntülemede Yenilikçi Çözüm

 

Türkiye’nin lider tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler üreticisi Bıçakcılar,Welch Allyn Connex Spot Monitör ile hastaların nabız, SpO2, vücut ısısı ve kan basıncı değerlerini kısa sürede, hatasız izleme kolaylığı sunuyor

Tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler alanında öncü rol üstlenen Bıçakcılar, Welch Allyn Connex Spot Monitör ile yaşam bulguları görüntülemede yenilikçi çözümler sunuyor. Welch Allyn Connex Spot Monitör, hastaların nabız, SpO2, vücut ısısı ve kan basıncı değerlerini kısa sürede, hatasız izleme kolaylığı sunuyor.

Hastanelerin acil servislerinde kullanılan Welch Allyn Connex Spot Monitör alarm limitleri hastanın durumuna göre ayarlanarak olası olumsuz yaşam fonksiyonlarında hastayla ile ilgili hastayı uyarıyor ve zamanında müdahale fırsatı doğuruyor. Patentli SureBP teknolojisi ile 15 saniyede ölçüm yapan Welch Allyn Connex Spot Monitör, sağlık profesyonellerinin hastaya ayıracağı zamanlarını daha efektif kullanmasına yardımcı oluyor.

Welch Allyn Connex Spot Monitör, HIS/HBYS’ye kablolu veya kablosuz olarak entegre olarak daha doğru ve hatasız dokümantasyonu sağlarken, barkod okuyucu vasıtasıyla hastanın bilgilerini HBYS’den çeker, hastanın vitalleri alındıktan sonra sisteme gönderir. İki ateş ölçer seçeneği bulunan sistemde, SureTemp teknolojisi ile aksiler, oral ve rektal ölçüm ya da timpanik ölçüm seçenekleri sunuluyor.

 

#WelchAllynConnexSpotMonitör #TıbbiCihaz #TekKullanımlıkTıbbiÜrünler #Bıçakcılar #TıbbiGörüntülemeCihazı #SonHaber #MedikalTeknik #MedikalTeknikDergisi

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here