Üçgen Endüstriyel, Medikal Sektörün Hizmetinde

 

Medikal sektöre yönelik acil müdahale arabası ve buna ilave edilebilen aksesuarlarla çeşitli birimlerde kullanılabilen medikal araba modelleri üretimi gerçekleştiriyor.          

Endüstriyel Mutfak ve Otel Ekipmanları sektöründe Tribeca markasıyla üretim yapan Üçgen Endüstriyel, çok kısa sürede hem Türkiye hem de yaptığı ihracatlarla dünya da adından söz edilir konuma erişti.

Üçgen Endüstriyel, medikal sektöre yönelik acil müdahale arabası ve buna ilave edilebilen aksesuarlarla çeşitli birimlerde kullanılabilen medikal araba modelleri üretimi gerçekleştiriyor.

İthal Edilen Dönemden İhracata Geçiş

Üçgen Endüstriyel, üretiminde kullandığı hammadde olan gıdaya ve insan sağlığına uygun polietilen dışında tüm girdileri yerli olan yeni ürünleriyle Türkiye’ye yıllarca ithal edilmiş olan bu ürünleri artık endüstriyel mutfak sektöründe başardığı gibi ithal edilen değil ihraç edilen ürün haline getirmeyi planlıyor.

Mevcut medikal araba grupları Türkiye’de farklı teknikler ve malzemelerle üretilmektedir. Üçgen, rotasyonel kalıplama tekniğiyle hazırlamış olduğu aynı ürünleri monoblok, kaynaksız

boyasız, gıda ve insan sağlığına uygun antibakteriyel polietilenden üretmektedir. Bu özellik hem gövde hem de çekmeceler için geçerlidir. Bu teknikle üretilen ülkemizdeki ilk üretim özelliğine sahiptir.

Kaliteden Taviz Vermeden Uygun Fiyat

Üçgen’in amacı başta ihracat olduğu için kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden uygun fiyatı verebilmek hedefi taşıyor. Firma aksi durumda ihracat yapmanın hatta iç piyasada bile başarı elde edebilmenin ne kadar zor olduğunun bilincinde.

Üçgen şimdiden Expomed 2012 Fuarı’nda yerini almış ve fuara kadar tüm aparatları tamamlayarak araba çeşitleri çoğaltacaktır. Medikal sektörünü şaşırtacak çeşitler, fiyatlar ve kaliteyle yeni sektöründe adını çok hızlı şekilde duyurmayı planlıyor.

İmalatçı olmanın gücüyle stoktan hemen teslim edilebilen ürünler yine de mevcut kullanılan ithal ürünlerine uygun olabilecek aparatları, kilit sistemleriyle mevcut yapı içinde fayda sağlayacak. Üretimini gerçekleştirdiği tüm ürünlerin kalıplarını firma kendi bünyesinde yapıyor olmasından dolayı ürünü geliştirebilecek her öneri ve teklife açık.

Popüler Yazılar