ekspoMED 21. Kez Kapılarını Açıyor


Avrasya’nın en kapsamlı ve yenilikçi medikal fuarı ekspoMED 3-6  Nisan 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi İstanbul’da 21. kez profesyonel medikal ziyaretçilerine kapılarını açacak.

Sağlık sektörünün en önemli ticari fuarı olan Ekspomed Fuarı, aynı tarihte düzenlenecek labtekMED fuarları ile birlikte yaklaşık 1200’ün üzerindeki firma ve firma temsilciliği ile 30.000’in üzerinde ziyaretçisi ile birlikte Tüyap Büyükçekmece’de sektörü bir araya getirecek.

Bilimsel Etkinlikler, BAU TIP İşbirliği İle İlk Kez Ekspomed’de

Bu sene ekspoMED’ de ilk defa eğitici seminerlere yer verilecek. Bahçeşehir Üniversitesi Tıp Fakültesi  ile yapılan anlaşma doğrultusunda, fuar süresince BAU Tıp tarafından, Beyin ve Ortopedi Cerrahisi, Rejeneratif tıp ve kök hücre konularında yurtiçinden ve yurtdışından gelecek dallarında öncü uzmanlar tarafından uygulamalı seminerler düzenlenecek. Programla ilgili detaylı bilgiye ulaşmak  fuarın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ekspoMED Yine Katılımcılarına Kazandıracak

Kamu hastane birlikleri yetkilileri, üniversitelerin satınalma komisyon başkanları, rektörleri, dekanları, özel hastane sahipleri ve yatırımcıları, satınalma yöneticileri, medikal ürün ticareti ile ilgili profesyoneller ve Sağlık Bakanlığı yetkililerinden oluşan ziyaretçi profili 40’in üzerinde ülkenden gelecek katılımcılarla buluşacak.

Türkiye’nin sağlık alanında ihracat da hedef ülkeler arasında yer alan ülkelerden alım heyetleri fuarlarda ağırlanacak. Avrasya bölgesindeki ülkelerle birebir sürdürülen pazarlama çalışmaları sonucunda Azerbaycan, Irak, Filistin, İran, Gürcistan, Bulgaristan, Kosova, Makedonya, Sırbistan, Libya başta olmak üzere 20 farklı ülkeden Reed Tüyap Tarafından alım heyetleri düzenlenecek.

ekspoMED Her Zamankinden Daha Uluslararası

Fuara yoğun ilgi hem yurt içi hem de yurt dışı katılımlarla devam ediyor. Avusturya-Almanya (Baden-Württemberg) Belçika-Finlandiya-Hindistan-İngiltere-İtalya-Polonya milli katılımlarıyla ekspoMED’de bu yıl ilk kez yer alacaklar. Geçmiş yıllarda milli katılımlarıyla yer alan Almanya (Bavaria), Çin, Fransa, İspanya, Kore, Malezya, Tayvan bu yılda ekspoMED 2014’e katılacaklar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here