Novartis Türkiye Mirror Projesine Ödül


Novartis Türkiye’nin oluşturduğu performans raporlama platformu “MIRROR”, ABD’li pazar araştırma ve analiz şirketi International Data Corporation’un Türkiye ofisi tarafından yapılan “Mobil İş Zekası” yarışmasında sağlık kategorisinde birincilik ödülü aldı.

Novartis Türkiye tarafından performans değerlendirmesi  ve raporlaması amacıyla oluşturulan online platform “MIRROR”,  ABD’li bilgi teknolojileri ve telekomünikasyon sektörü pazar araştırma ve analiz şirketi International Data Corporation’un (Uluslararası Veri Şirketi) Türkiye ofisi tarafından yapılan “Mobil İş Zekası” yarışmasında sağlık kategorisinde birincilik ödülü aldı.

Daha önce geleneksel yöntemlerle, liste ve uzun raporlar hazırlanarak yürütülen bu süreç MIRROR ile çok daha verimli bir hale getirildi. Tamamen iPAD üzerinde çalışılan MIRROR uygulaması sayesinde tüm raporlar otomatik olarak çok daha kısa sürelerde hazırlanabiliyor ve ekipler tüm analizlere tek bir platformdan  ulaşabiliyor. Ay boyunca uygulamaya indirilen raporların sadece bir tuşlamayla saniyeler içinde erişilebilir olması büyük bir zaman tasarrufu da sağlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here