est-ethica, Uluslararası Medikal Turizm İhtisas Fuarı’na katıldı


Türkiye’nin önde gelen estetik merkezlerinden biri olan est-ethica sektörel gelişmeleri ve yeni uygulamaları takip etmek amacıyla Uluslararası Medikal Turizm İhtisas Fuarı’na katıldı.

25-27 Eylül 2012 tarihlerinde Ukrayna’nın başkenti Kiev’de hastanelerin ve sağlık turizmi için çalışan acentelerin katılımıyla gerçekleşen Medikal Turizm İhtisas Fuarı’na, Türkiye, Almanya, Hindistan, Ürdün, İsrail, Macaristan, Litvanya ve Ukrayna’dan önde gelen çok sayıda tıp merkezi de katılım sağladı.

Fuara, est-ethica sağlık grubu adına Sağlık Turizmi Müdürü Burcu Olçun ve ekibi katıldı. Burcu Olçun kongre ile ilgili şunları aktardı: “Ülkemiz bulunduğu bölgede sağlık turizmi açısından oldukça avantajlı bir konumda. Gelişmiş modern tıp merkezlerimiz ve kalifiye sağlık personelimiz ile bölgede sağlık turizmi konusunda önemli bir güç haline geldik. Bu fuar kendimizi yurtdışına tanıtmak için iyi bir buluşma oldu.  Türk Ukrayna İşadamları Birliği (TUİD) Yönetim Kurulu Üyesi Ali Aliyev ile yurtdışı yatırım projelerimiz hakkında önemli görüşmeler yapıldı.

Uluslararası tıp dünyasında ki sağlık reformlarını tartışmak, halk sağlığı için tıp biliminin son başarıları ve sağlık hizmetlerinin kalitesini arttırmak amacıyla hükümet yetkilileri ve sağlık yönetimi ile bir araya gelindi.  Bu kongrede, est-ethica olarak Türkiye’de teknolojinin ve profesyonelliğin ne kadar ileri bir seviyede olduğunu göstermiş olduk.’’ dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here