Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği 3M ESPE’yi Öneriyor


Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği (EDAD), 3M ESPE Birimi ana sponsorluğunda gerçekleştireceği eğitimler, kurslar, workshoplar ve seminerlerle binlerce kişiye estetik diş hekimliği konusunda bilgi verecek.

Estetik Diş Hekimliği Akademisi Derneği (EDAD), estetik diş hekimliğindeki yenilikleri tüm diş hekimleri ve teknisyenlerine anlatmayı amaçlıyor. 3M, inovatif çözümleriyle hayatı kolaylaştırıyor ve yenilikçi binlerce ürün geliştiriyor. 3M’in ESPE markasının sunduğu Filtek Ultimate, Single Bond Universal, Soflex Spiral, Pentamix Lite, H Duosoft, Lava Ultimate gibi estetik diş hekimliğine yönelik ürünleri EDAD tarafından öneriliyor.

Diş hekimlerine sunduğu ürünler ve hizmetler ile alanının yenilikçi lideri 3M ESPE markası, EDAD ile işbirliği kapsamında yaptığı etkinlik sponsorluklarıyla sektörün gelişmesine katkıda bulunuyor. Estetik diş hekimliğiyle ilgili eğitimler, kurslar, workshoplar ve seminerler düzenleyen EDAD, Ekim 2014-Eylül 2016 tarihleri arasında, 3M ESPE ana sponsorluğunda, dopdolu bir etkinlik takvimi sunuyor. Ağız hastalıklarından laminate vener preparasyonuna, yumuşak doku ve dikiş tekniklerinden muayene ve klinik yönetimine uzanan geniş bir konu yelpazesine sahip olan etkinlikler aracılığıyla Türkiye’nin farklı şehirlerinde, binlerce diş hekimi ve teknisyenine ulaşılacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here