Invisalign sistemi ile ortodontik ve restoratif diş tedavi planlaması

0
18

Dijital ortodonti ve diş hekimliği için şeffaf plaklar, ağız içi tarayıcılar ve yazılımlarından oluşan Invisalign sistemini tasarlayan ve üreten küresel tıbbi cihaz şirketi Align Technology, Align Digital Platform için Invisalign sistem yeniliklerini duyurdu.

 

Özel yazılım, sistem ve hizmet kombinasyonundan oluşan Align Digital Platformu; doktorlar, laboratuvarlar, hastalar ve tüketiciler olmak üzere tüm kullanıcıları bir araya getiren ve birbirine bağlayan sorunsuz bir deneyim ve iş akışı sağlıyor. Doktorlara daha fazla esneklik, tedavi tercihlerinde tutarlılık, tedavi planlarına gerçek zamanlı erişim ve bu planda değişiklik yapma imkânı sağlayacak bu yenilikler, ortodonti ve diş hekimliği için dijital tedavi planlamasında devrim yaratacak. Tüm bu yenilikler, Invisalign tedavi planlama kalitesini, verimliliğini ve ölçeğini geliştirmek, daha iyi doktor-hasta katılımına ve tedavi sonuçlarına katkıda bulunmak üzere tasarlandı.  Duyurulan Invisalign sistemi yenilikleri içerisinde 3D kontroller için ClinCheck Live Update ve Invisalign Kişiselleştirilmiş Plan (IPP) bulunuyor.

3D kontroller için ClinCheck Live Update: Ortodonti uzmanlarının ve diş hekimlerinin kullandığı ClinCheck Pro’daki yeni ClinCheck Live Update özelliği sayesinde doktorlar dijital tedavi planlarını 7/24 gerçek zamanlı düzenleyebiliyor. Doktorlar bir tedavi planında gerçek zamanlı olarak yaptıkları değişiklikleri beğendikten sonra, Invisalign şeffaf plakların üretiminin başlamasına izin vererek Invisalign tedavi planını hemen onaylayabiliyor.

Invisalign Kişiselleştirilmiş Plan (IPP): ClinCheck Pro yazılımında bulunan Invisalign Kişiselleştirilmiş Plan (IPP) ise doktorların klinik tedavi tercihlerini otomatik olarak uygulanmasına imkân veriyor. IPP, doktorlara tedavi planlamalarında yerleşik olarak benzersiz düzeyde kişiselleştirilmiş tercihler ve talimatlar sunuyor. Bu da hem tedavi planlama kalitesini hem de hasta sonuçlarını iyileştiriyor.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here