Medisana’dan Son Teknoloji Ürünü Infrared Uzaktan Ölçer Termometre


Medisana uzaktan ateş ölçer ile bebeğinizi uyandırmadan ateşini ölçebilirsiniz.

Klinik onaylı çok fonksiyonlu uzaktan ölçen (kontak free) Medisana Uzaktan Ölçer Termometre, ateşin yanı sıra ortam sıcaklığını, sıvıların ve yüzeylerin sıcaklığını ölçebiliyor.

Türkiye Distribütörlüğünü GoldMaster’ın üstlendiği MEDISANA, geliştirdiği FTN 76120- Infrared Uzaktan Ölçer Termometre ile bebeklerin ateşini o uyurken bile onu rahatsız etmeden, uzaktan (5 cm’den) ölçüyor. Aynı zamanda bebeğin bulunduğu ortamı, mama ve banyo suyu sıcaklığını kontrol altında tutmak isteyen anneler için bir kurtarıcı rolü oynuyor.

Özellikleri ve Avantajları

Medisana Uzaktan Ateşölçer, bir saniye içerisinde 0 ile 100°C arasındaki sıcaklık değerlerini güvenilir bir şekilde ekrana yansıtıyor ve bir dakika sonra otomatik olarak kapanıyor. Ayrıca değişen ekran rengi ve sesli uyarı sistemi ile düşük ve yüksek ateş uyarısı yapıyor ve bununla birlikte son 12 ölçümü hafızada tutma özelliği bulunuyor.

Medisana Uzaktan Ateş Ölçer, bebeğinizin sadece ateşini ölçmek için değil aynı zamanda mamalarını, bulundukları ortamı ve yapılan bilimsel araştırmalara göre psikolojik gelişimlerinde önemli yeri olan ilk banyo suyu sıcaklığını ölçmek için de kullanılıyor. Uzmanlar bebeğin ilk banyo suyu sıcaklığının anne karnındaki ortam sıcaklığı (37 °C) ile aynı derecede olması gerektiğini ve her banyoda 1°C düşürülerek en son 33 °C da sabitlenmesi gerektiğini vurguluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here