Tchibo ile Her Hafta Yeni Bir Dünya Keşfedin!


Yenilenmek ve rahatlamak için farklı alternatifler, Tchibo’nun zindeleştiren yeni teması “Sağlıklı Yaşam”da… 
Yeni temada Almanya’nın ünlü profesörlerinden Prof. Dr. Dietrich Grönemeyer’in güçlü eklemler ve sağlıklı bir kalp için ipuçlarını da sunuluyor.

Her hafta değişen teması ile hayata dair pratik çözümler sunan Tchibo, beden sağlığına önem verenler için pek çok farklı ürünü birarada sunuyor. Sağlığına özen gösteren herkes için yaşam kalitesini artıracak farklı ürünler sunan Tchibo’nun “Sağlıklı Yaşam” teması, 16 Ocak Pazartesi’den itibaren Tchibo.com.tr online alışveriş noktasında, 18 Ocak Çarşamba’dan itibaren ise tüm Tchibo mağazalarında sizleri bekliyor.

Beden sağlığı için pek çok ürünün bulunduğu temada; elektrikli sırt ve bel ısıtıcıları, ecza dolabı, eldiven, hava nemlendiricileri, banyo yağı seti, çorap setleri, atletler, polar ceket ve termo pantolon, eldiven, külot setleri ve sütyenler, rahatlama yastığı, elektrikli battaniye, boyun yastığı, ortopedik sandalye, adım sayar, termo çizme, boyun masaj aleti, tüy kesici ve sırt kaşıma aleti dikkat çekiyor. Tchibo’nun “Sağlıklı Yaşam” temasında fiyatlar 14,95 TL’den başlıyor.

Witten/Herdecke Üniversitesi’nde Radyoloji ve Mikroterapi eğitimine sahip Prof. Dr. Grönemyer, özellikle sırt ve eklem sağlığı için en önemli unsurun egzersiz yapmak olduğuna dikkat çekiyor. Grönemyer, egzersizleri keyifli hale getiren ürünlerle birlikte yapılan 10 dakikalık egzersizlerin sırtta ve eklemlerde oluşan ağrıları engellerken aynı zamanda ağrılara neden olan stresin de etkilerini azalttığını belirtiyor.

Tchibo’nun “Sağlıklı Yaşam” temasından bazı ürünler

 Adım Sayar: Adım sayısı, antrenman süresi, mesafe, harcanan kalori miktarı, yağ yakımı, hız ve ortalama hız ölçümü yapan adım sayarın, 7 gün belleği ve haftalık toplam belleği bulunuyor. Kişisel boy ve kilo ayarlarının kaydedilebildiği adım sayar, adıma, hıza, süre ve mesafeye göre hedef imkanı sunuyor. Kemer pensi sayesinde kemere takılabilen adım sayarın fiyatı; 34,95 TL.

Elektrikli Sırt Isıtıcısı: Ense, sırt ve omuz bölgesi için ideal olan sırt ısıtıcının seramik boncuk dolgusu orantılı ısı dağılımı sağlıyor. Aşırı ısınmaya karşı korumalı ve otomatik kapanma fonksiyonlu gri renkteki ısıtıcının fiyatı; 89,95 TL.

Elektrikli Bel Isıtıcısı: Bel bölgesi için tasarlanmış olan ısıtıcının, üç farklı ısı ayarı bulunuyor. Aşırı ısınmaya karşı korumalı ısıtıcı, 90 dakika sonra otomatik olarak kapanıyor. Mavi renkteki ısıtıcı, cırt cırtlı, esnek kemeri sayesinde belinize tam oturur. Fiyatı: 59,95 TL.

 Dekoratif Hava Nemlendirici: Doğal nemlendirici imkanı sunan hava nemlendiricisi, rahatlatıcı şırıltısı ile huzur veriyor. Beş kattan oluşan nemlendiricinin, pompa gücü ayarlanabiliyor. Fiyatı: 69,95 TL.

 Bayan Örgü Polar Ceket: Optimal ısı izolasyonu sağlayan iç yüzeye sahip polar ceket, belirgin bel kesimi sayesinde modern bir görünüm sunuyor. Dik yakalı ve yaka kısmı ipli olan gri renkteki ceket,  36-38-40-42-44-46 ve 48 beden seçenekleri ile sunuluyor. Fiyatı: 49,95 TL.

 
Ayakkabı Zinciri:
 
Ayakkabı zinciri tabanındaki çiviler sayesinde, karda, çimde, kumda yürümeyi kolaylaştırıyor. Ayakkabıya kolayca takılabilen zincir, 36–41, 42–47 numara seçenekleri ile sunuluyor. Fiyatı: 22,95 TL.

 Rüzgar Korumalı Eldiven: Parmak ve manşetleri polar olan eldiven, rüzgara karşı koruyor. Teflon® kaplamalı eldiven,  softshell içeriği sayesinde kolay deforme olmuyor. Siyah renkteki eldivenin, bilek genişliği ayarlanabiliyor. Fiyatı: 29,95 TL.

 Ecza Dolabı: Gövdesi beyaz renkteki dolabın kapakları her iki yönde kullanılabiliyor. Genişliği 30, yüksekliği 60 ve derinliği 18 santimetre olan ecza dolabı, sadece Tchibo.com.tr’de… Fiyatı: 99,95 TL.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here